logo
(Nowe)media, kultura i krytyczna edukacja


Posiadanie i rozwijanie kompetencji cyfrowych jest niezbędne do aktywnego uczestniczenia we współczesnej kulturze. Dlatego ważny jest dla mnie każdy, kto wiedzę, umiejętności i kompetencje w tym zakresie chce kształtować w sobie, bądź zaszczepiać je w innych. Jeśli chcesz zadać mi pytanie w zakresie tematyki, w której się specjalizuję, zaprosić na konferencję lub do współpracy w projekcie, bądź chciałbyś, abym przyjrzał się twoim działaniom lub objął je patronatem medialnym, napisz do mnie na adres  grzegorzdstunza@gmail.com W swojej wiadomości podaj jak najwięcej szczegółów, znacznie usprawni nam to komunikację i przyspieszy korespondencję.

W serwisie przede wszystkim publikuję teksty związane z edukacją medialną. Mają one charakter tekstów popularno-naukowych, felietonów bądź informacji prasowych. Chętnie przyglądam się interesującym, nadesłanym informacjom i gotowym materiałom i część z nich publikuję w „Edukatorze Medialnym”. Oferuję także możliwość zamieszczenia banerów i logotypów różnorodnych medialno-edukacyjnych akcji.

Pisanie artykułów i zarządzanie serwisem to tylko część realizowanych przeze mnie działań. Jako jednocześnie teoretyk (badacz-nauczyciel akademicki), praktyk (trener) i ekspert (łączący praktykę z teorią) posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, wykładów i badań oraz przygotowywaniu publikacji dotyczących edukacji medialnej, edukacji kulturalnej i kultury cyfrowej. Więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie „O autorze”.